Laturit yhteensopiva Topcon DF-TOP520BE
Tuotekoodi:
DF-TOP520BE
Merkki:
Cameron Sino
Laturit yhteensopiva Topcon DF-TOP520BE
Tuotekoodi:
DF-TOP520BE
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 218 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 1.8 A |
| Minimi ulostulojännite | 11.5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
83,08 €
Ilman veroa 25.5%: 66,20 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 218 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 1.8 A |
| Minimi ulostulojännite | 11.5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Topcon
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
51730
BT-32Q
BT-52Q
BT-52QA
BT-G1
TBB-2
TBB-2R
TBC-2
Kuvaus
Laturit yhteensopiva Topcon DF-TOP520BE on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-TOP520SL
CS-TOP240SL
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
