DF-TOP240BU
Tuotekoodi: DF-TOP240BU
Merkki: Cameron Sino
DF-TOP240BU
Tuotekoodi: DF-TOP240BU
Merkki: Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
Max. syöttöjännite 240 V
Väri Musta
Min. syöttöjännite 100 V
Nettopaino 322.4 g
Ulostulovirran voimakkuus 1.8 A
Minimi ulostulojännite 9 V
Syöttövirta 240 A
Syöttöjännite 100 V - 240 V
Mitat 144.5 x 80.5 x 47 mm
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
Määrä:
Lisää ostoskoriin
Max. syöttöjännite 240 V
Väri Musta
Min. syöttöjännite 100 V
Nettopaino 322.4 g
Minimi ulostulojännite 9 V
Syöttövirta 240 A
Syöttöjännite 100 V - 240 V
Mitat 144.5 x 80.5 x 47 mm
4,8 yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Topcon
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
BT-24Q
Kuvaus
Liittyvät tuotteet
CS-TOP520SL
CS-TOP520SL
Tyyppi Tyyppi: Ni-MH
Jännite Jännite: 7.2 V
Kapasiteetti Kapasiteetti: 2700 mAh
Tyyppi Tyyppi Ni-MH
Jännite Jännite: 7.2 V
On varastossa!
CS-TOP240SL
CS-TOP240SL
Jännite Jännite: 7.2 V
Jännite Jännite: 7.2 V