Laturit yhteensopiva Nikon DF-ACH300MC
Tuotekoodi:
DF-ACH300MC
Merkki:
Cameron Sino
Laturit yhteensopiva Nikon DF-ACH300MC
Tuotekoodi:
DF-ACH300MC
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 176.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 2 A |
| Minimi ulostulojännite | 6.5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 48 x 47 x 28 mm |
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: torstaina 9. huhtikuuta
21,28 €
Ilman veroa 25.5%: 16,96 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 176.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 2 A |
| Minimi ulostulojännite | 6.5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 48 x 47 x 28 mm |
Varastossa | Arvioitu toimitus: torstaina 9 huhtikuuta
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
NIkon
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
EH-30
UC-E1
Kuvaus
Laturit yhteensopiva Nikon DF-ACH300MC on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-ENEL1
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
