Laturit yhteensopiva Palfinger Scanreco Hbc DF-RBS950BE
Laturit yhteensopiva Palfinger Scanreco Hbc DF-RBS950BE
| Max. syöttöjännite | 5 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 5 V |
| Nettopaino | 82 g |
| Ulostulojännite | 7.2 V |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0.6 A |
| Syöttövirta | 2 A |
| Syöttöjännite | 5 V - 5 V |
| Mitat | 116.3 x 70.7 x 32.5 mm |
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: maanantaina 18. toukokuuta
22,72 €
Ilman veroa 25.5%: 18,10 €| Max. syöttöjännite | 5 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 5 V |
| Nettopaino | 82 g |
| Ulostulojännite | 7.2 V |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0.6 A |
| Syöttövirta | 2 A |
| Syöttöjännite | 5 V - 5 V |
| Mitat | 116.3 x 70.7 x 32.5 mm |
Varastossa | Arvioitu toimitus: maanantaina 18 toukokuuta
Kuvaus
Laturit yhteensopiva Palfinger Scanreco Hbc DF-RBS950BE on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-FBA209BL
CS-RBS950BL
CS-FBA225BL
CS-RBS960BL
CS-RBS961BL
CS-RBS951BL
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
