Laturit yhteensopiva Trimble Nikon Spectra precision DF-TRM300BA
Laturit yhteensopiva Trimble Nikon Spectra precision DF-TRM300BA
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 264.2 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 4 A |
| Minimi ulostulojännite | 5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 114.2 x 101 x 38.4 mm |
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: maanantaina 1. kesäkuuta
157,52 €
Ilman veroa 25.5%: 125,51 €| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 264.2 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 4 A |
| Minimi ulostulojännite | 5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 114.2 x 101 x 38.4 mm |
Varastossa | Arvioitu toimitus: maanantaina 1 kesäkuuta
Kuvaus
Laturit yhteensopiva Trimble Nikon Spectra precision DF-TRM300BA on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-TRM300SL
CS-TRM300XL
CS-TRM310SL
CS-TRM350SL
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
