Laturit yhteensopiva Dyson DF-DYC300UK
Tuotekoodi:
DF-DYC300UK
Merkki:
Cameron Sino
Laturit yhteensopiva Dyson DF-DYC300UK
Tuotekoodi:
DF-DYC300UK
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 115.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 348 A |
| Minimi ulostulojännite | 24.35 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 62.4 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
28,32 €
Ilman veroa 25.5%: 22,57 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 115.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 348 A |
| Minimi ulostulojännite | 24.35 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 62.4 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Dyson
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
967813-03
Kuvaus
Laturit yhteensopiva Dyson DF-DYC300UK on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-DYC310VX
CS-DYC311VX
CS-DYC340VX
CS-DYC341VX
CS-DYC350VX
CS-DYC342VX
CS-DYC313VX
CS-DYC312VX
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
