Laturit yhteensopiva Dyson DF-DYC600UA
Tuotekoodi:
DF-DYC600UA
Merkki:
Cameron Sino
Laturit yhteensopiva Dyson DF-DYC600UA
Tuotekoodi:
DF-DYC600UA
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 129 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0.78 A |
| Minimi ulostulojännite | 26.1 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 54.6 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
28,32 €
Ilman veroa 25.5%: 22,57 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 129 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0.78 A |
| Minimi ulostulojännite | 26.1 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 54.6 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Dyson
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
915936-01
964506-04
965875-05
967813-03
Kuvaus
Laturit yhteensopiva Dyson DF-DYC600UA on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-DYC620VX
CS-DYC610VX
CS-DYC630VX
CS-DYC710VX
CS-DYC700VX
CS-DYC810VX
CS-DYC800VX
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
