Battery compatible with Ingersoll rand CS-RNV200PX (4000 mAh, 20 V)
Product Code: CS-RNV200PX
Brand: Cameron Sino
Product Code: CS-RNV200PX
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 4000 mAh
Rate 80 Wh
Voltage 20 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 642 g
Dimensions 121.7 x 78 x 72.2 mm
Is in stock!
Estimated delivery date: Wednesday 20. May
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 4000 mAh
Rate 80 Wh
Voltage 20 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 642 g
In stock | Est. delivery: Wednesday 20 May
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Description
Related products
CS-HTC502TW
CS-HTC502TW
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 7.4 V
Capacity Capacity: 1500 mAh
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 7.4 V
Capacity Capacity: 1500 mAh
Is in stock!
CS-RNV200PW
CS-RNV200PW
Voltage Voltage: 20 V
Voltage Voltage: 20 V
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
CS-HTC502TX
CS-HTC502TX
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
CS-HTC502TC
CS-HTC502TC
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews