DF-ACH110MD
Tuotekoodi:
DF-ACH110MD
Merkki:
Cameron Sino
DF-ACH110MD
Tuotekoodi:
DF-ACH110MD
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 66.4 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0 A |
| Minimi ulostulojännite | 5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 67.9 x 44.9 x 23.1 mm |
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: torstaina 9. huhtikuuta
17,08 €
Ilman veroa 25.5%: 13,61 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 66.4 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0 A |
| Minimi ulostulojännite | 5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 67.9 x 44.9 x 23.1 mm |
Varastossa | Arvioitu toimitus: torstaina 9 huhtikuuta
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
22033
Kuvaus
DF-ACH110MD on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-SP006SL
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
