Tuotekoodi: CS-RYB144PX
Merkki: Cameron Sino
Akku yhteensopiva Paslode (3000 mAh, 14.4 V)
Tuotekoodi: CS-RYB144PX
Merkki: Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
Kapasiteetti 3000 mAh
Jännite 14.4 V
Teho 43.2 Wh
Tyyppi Ni-MH
Väri Black yellow
Nettopaino 772 g
Mitat 109.5 x 74 x 104.7 mm
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
Määrä:
Lisää ostoskoriin
Nopea opas akun valintaan
Vahvista alkuperäisen akun malli
Tämä on tärkein vaihe! Tarkista, että alkuperäisen akkusi mallinumero löytyy tuotekuvauksestamme.
Tarkista mitat ja liitintyyppi
Varmista jännitteen yhteensopivuus
Vahvista laitteesi malli
Jos olet epävarma, ota rohkeasti yhteyttä meihin ennen tilaamista.
Kapasiteetti 3000 mAh
Jännite 14.4 V
Teho 43.2 Wh
Tyyppi Ni-MH
Väri Black yellow
Nettopaino 772 g
Mitat 109.5 x 74 x 104.7 mm
4,8 yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
B-1415-S
B-1442T
BPP-1417
Kuvaus
Liittyvät tuotteet
CS-RTH962PX
CS-RTH962PX
Tyyppi Tyyppi: Ni-MH
Jännite Jännite: 9.6 V
Kapasiteetti Kapasiteetti: 3000 mAh
Tyyppi Tyyppi Ni-MH
Jännite Jännite: 9.6 V
CS-RTH962PW
CS-RTH962PW
Jännite Jännite: 9.6 V
Jännite Jännite: 9.6 V
CS-RYB144PW
CS-RYB144PW
Jännite Jännite: 14.4 V
Jännite Jännite: 14.4 V
CS-RTB828PX
CS-RTB828PX
Jännite Jännite: 12 V
Jännite Jännite: 12 V
CS-RTB828PW
CS-RTB828PW
Jännite Jännite: 12 V
Jännite Jännite: 12 V