Laturit –lle Asus Eee PC 701
Tuotekoodi:
DF-AUA2MT
Merkki:
Cameron Sino
Laturit –lle Asus Eee PC 701
Tuotekoodi:
DF-AUA2MT
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 433.5 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 2.315 A |
| Minimi ulostulojännite | 9.5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 86.1 x 36.3 x 26.3 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
22,72 €
Ilman veroa 25.5%: 18,10 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 433.5 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 2.315 A |
| Minimi ulostulojännite | 9.5 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 86.1 x 36.3 x 26.3 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Asus
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
90-OA00PW9100
AD59230
AD59930
Kuvaus
Laturit –lle Asus Eee PC 701 on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-AUA2NB
CS-AUA2HB
CS-AUA2NT
CS-AUA2MB
CS-AUA2MT
CS-AUA2HT
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
