Laturit –lle Dji Mavic Pro
Tuotekoodi:
DF-DJM563UH
Merkki:
Cameron Sino
Laturit –lle Dji Mavic Pro
Tuotekoodi:
DF-DJM563UH
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 17.4 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 13.05 V |
| Nettopaino | 81 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0 A |
| Minimi ulostulojännite | 13.05 V |
| Syöttövirta | 0 A |
| Syöttöjännite | 13.05 V - 17.4 V |
| Mitat | 79.8 x 79.8 x 31.2 mm |
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: maanantaina 6. huhtikuuta
49,40 €
Ilman veroa 25.5%: 39,36 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 17.4 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 13.05 V |
| Nettopaino | 81 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0 A |
| Minimi ulostulojännite | 13.05 V |
| Syöttövirta | 0 A |
| Syöttöjännite | 13.05 V - 17.4 V |
| Mitat | 79.8 x 79.8 x 31.2 mm |
Varastossa | Arvioitu toimitus: maanantaina 6 huhtikuuta
Kuvaus
Laturit –lle Dji Mavic Pro on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-LT125RX
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
