CS-RNV200PX (4000 mAh, 20 V)
Tuotekoodi: CS-RNV200PX
Merkki: Cameron Sino
CS-RNV200PX (4000 mAh, 20 V)
Tuotekoodi: CS-RNV200PX
Merkki: Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
Kapasiteetti 4000 mAh
Jännite 20 V
Teho 80 Wh
Tyyppi Li-ion
Väri Musta
Nettopaino 642 g
Mitat 121.7 x 78 x 72.2 mm
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: keskiviikkona 20. toukokuuta
Määrä:
Lisää ostoskoriin
Nopea opas akun valintaan
Vahvista alkuperäisen akun malli
Tämä on tärkein vaihe! Tarkista, että alkuperäisen akkusi mallinumero löytyy tuotekuvauksestamme.
Tarkista mitat ja liitintyyppi
Varmista jännitteen yhteensopivuus
Vahvista laitteesi malli
Jos olet epävarma, ota rohkeasti yhteyttä meihin ennen tilaamista.
Kapasiteetti 4000 mAh
Jännite 20 V
Teho 80 Wh
Tyyppi Li-ion
Väri Musta
Nettopaino 642 g
Mitat 121.7 x 78 x 72.2 mm
Varastossa | Arvioitu toimitus: keskiviikkona 20 toukokuuta
4,8 yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Kuvaus
Liittyvät tuotteet
CS-HTC502TW
CS-HTC502TW
Tyyppi Tyyppi: Li-ion
Jännite Jännite: 7.4 V
Kapasiteetti Kapasiteetti: 1500 mAh
Tyyppi Tyyppi Li-ion
Jännite Jännite: 7.4 V
On varastossa!
CS-RNV200PW
CS-RNV200PW
Jännite Jännite: 20 V
Jännite Jännite: 20 V
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
CS-HTC502TX
CS-HTC502TX
Jännite Jännite: 7.4 V
Jännite Jännite: 7.4 V
CS-HTC502TC
CS-HTC502TC
Jännite Jännite: 7.4 V
Jännite Jännite: 7.4 V