Laturit –lle Dyson Cyclone V10
Tuotekoodi:
DF-DYC100EU
Merkki:
Cameron Sino
Laturit –lle Dyson Cyclone V10
Tuotekoodi:
DF-DYC100EU
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 130 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 1.1 A |
| Minimi ulostulojännite | 30.45 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 69.8 mm |
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: tiistaina 7. huhtikuuta
28,32 €
Ilman veroa 25.5%: 22,57 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 130 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 1.1 A |
| Minimi ulostulojännite | 30.45 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 69.8 mm |
Varastossa | Arvioitu toimitus: tiistaina 7 huhtikuuta
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Dyson
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
226364-01
226372-01
242441-01
260041-01
Kuvaus
Laturit –lle Dyson Cyclone V10 on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-DYC100VX
CS-DYC110VX
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
