Laturit –lle Dyson V10 Animal
Tuotekoodi:
DF-DYC100UK
Merkki:
Cameron Sino
Laturit –lle Dyson V10 Animal
Tuotekoodi:
DF-DYC100UK
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 142.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 1.1 A |
| Minimi ulostulojännite | 30.45 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 62.5 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
28,32 €
Ilman veroa 25.5%: 22,57 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 142.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 1.1 A |
| Minimi ulostulojännite | 30.45 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 85.7 x 47.9 x 62.5 mm |
Tällä hetkellä ei varastossa (toimitus 3-4 viikkoa)
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Dyson
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
226364-01
226372-01
242441-01
260041-01
Kuvaus
Laturit –lle Dyson V10 Animal on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-DYC100VX
CS-DYC110VX
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
