Laturit –lle Canon 580EX-II
Tuotekoodi:
DF-LPE4UH
Merkki:
Cameron Sino
Laturit –lle Canon 580EX-II
Tuotekoodi:
DF-LPE4UH
Merkki:
Cameron Sino
4,8
yli 500+ Google-arvostelun perusteella!
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 285.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0 A |
| Minimi ulostulojännite | 12.6 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
On varastossa!
Arvioitu toimituspäivä: tiistaina 7. huhtikuuta
76,08 €
Ilman veroa 25.5%: 60,62 €Määrä:
| Max. syöttöjännite | 240 V |
| Väri | Musta |
| Min. syöttöjännite | 100 V |
| Nettopaino | 285.6 g |
| Ulostulovirran voimakkuus | 0 A |
| Minimi ulostulojännite | 12.6 V |
| Syöttövirta | 240 A |
| Syöttöjännite | 100 V - 240 V |
| Mitat | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
Varastossa | Arvioitu toimitus: tiistaina 7 huhtikuuta
Tuote on täysin yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa:
Canon
Tuote on vaihdettavissa seuraaviin tuotenumeroihin:
1895B002
LC-E4
LP-E4
LP-E4N
Kuvaus
Laturit –lle Canon 580EX-II on monipuolinen virtalähde, joka soveltuu laajalle valikoimalle elektronisia laitteita. Tarjoten täyden yhteensopivuuden monien laitemallien kanssa, se tarjoaa taloudellisen ratkaisun ostajille. Lisäksi sen universaali käyttö tukee ympäristön kestävää kehitystä.
Liittyvät tuotteet
CS-LPE19MX
CS-LPE19MC
CS-LPE4
CS-CPN400MX
CS-CPN400MC
Löydä akut, akkumulaattorit, musteet ja mustesuihkupatruunat merkkilaitteisiisi Techtekistä.
Turvallinen ja nopea toimitus
Tyytyväisyys ensimmäisellä sijalla
Halvempi kuin alkuperäinen
Laitteesi kestää pidempään
