CS-ENEL14A (1030 mAh, 7.4 V)
Product Code: CS-ENEL14A
Brand: Cameron Sino
CS-ENEL14A (1030 mAh, 7.4 V)
Product Code: CS-ENEL14A
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 1030 mAh
Rate 7.62 Wh
Voltage 7.4 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 47 g
Dimensions 53.6 x 37.8 x 14 mm
Is in stock!
Estimated delivery date: Wednesday 20. May
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 1030 mAh
Rate 7.62 Wh
Voltage 7.4 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 47 g
Dimensions 53.6 x 37.8 x 14 mm
In stock | Est. delivery: Wednesday 20 May
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Description
Related products
CS-ENEL14
CS-ENEL14
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 7.4 V
Capacity Capacity: 900 mAh
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 7.4 V
Capacity Capacity: 900 mAh
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
CS-ENEL4
CS-ENEL4
Voltage Voltage: 11.1 V
Capacity Capacity: 1800 mAh
Voltage Voltage: 11.1 V
Capacity Capacity: 1800 mAh
Is in stock!
CS-NKP700MU
CS-NKP700MU
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews