DF-GWP240EU
Product Code: DF-GWP240EU
Brand: Cameron Sino
DF-GWP240EU
Product Code: DF-GWP240EU
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Green
Min. input voltage 100 V
Net weight 591 g
Output current intensity 0 A
Input current 240 A
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 188.3 x 160.4 x 65.4 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Max. input voltage 240 V
Color Green
Min. input voltage 100 V
Net weight 591 g
Output current intensity 0 A
Input current 240 A
Input voltage 100 V - 240 V
4,8 from 500+ reviews on Google!
Your payment methods
Description
Related products
CS-GWP240PW
CS-GWP240PW
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 24 V
Capacity Capacity: 2000 mAh
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 24 V
Capacity Capacity: 2000 mAh
CS-GWP240PX
CS-GWP240PX
Voltage Voltage: 24 V
Voltage Voltage: 24 V
CS-GWP242PX
CS-GWP242PX
Voltage Voltage: 24 V
Voltage Voltage: 24 V
CS-GWP242PW
CS-GWP242PW
Voltage Voltage: 24 V
Voltage Voltage: 24 V
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews