Product Code: CS-BKD120VX
Brand: Cameron Sino
Battery compatible with Black&decker (2000 mAh, 12 V)
Product Code: CS-BKD120VX
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 2000 mAh
Rate 24 Wh
Voltage 12 V
Type Ni-MH
Color Green
Net weight 425 g
Dimensions 113 x 44 x 22.8 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 2000 mAh
Rate 24 Wh
Voltage 12 V
Type Ni-MH
Color Green
Net weight 425 g
Dimensions 113 x 44 x 22.8 mm
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is interchangeable with the following product numbers:
Description
Related products
CS-BKV120VX
CS-BKV120VX
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 11.1 V
Capacity Capacity: 5200 mAh
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 11.1 V
Capacity Capacity: 5200 mAh
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews